KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15343219

nr 1534 3219

Nils Landzelius, Signerad, Karoliner till häst. Olja på duk, 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 58x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 april 2023
kl 20:47:23