KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15343219
nr 1534 3219
Nils Landzelius, Signerad, Karoliner till häst. Olja på duk, 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 58x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 april 2023
kl 20:47:23
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)